نمایندگی تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ظرفشویی ، کولر گازی ، پکیج ، ماکروویو ، ساید بای ساید فریجیدر در منزل و محل در تهران با کمترین هزینه پایین تر از نرخ اتحادیه در اسرع وقت وقت بدون نیاز به جابجایی و انتقال از اپارتمان و طبقات بلند تا تعمیرگاه ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری می باشد.

جهت ارتباط سریع با کارشناسان برای اعزام تکنسین روی دکمه سبز رنگ زیر ضربه بزنید

تماس سریع با کارشناسان جهت اعزام تکنسین

شماره های تماس برای برقراری ارتباط سریع با واحد تعمیرات

۴۴۲۹۳۵۳۱

۰۹۹۰۷۹۲۳۳۴۶

۰۹۳۰۸۰۹۴۷۴۷

ارائه خدمات با کیفیت بسیار بالا و استفاده از قطعات اورجینال

تکنسین های ما حد الامکان از قطعات اورجینال استفاده میکنند مگر با هماهنگی با مشتریان عزیز آن هم در صورت موجود نبودن قطعات اورجینال.

استفاده از قطعات اورجینال به دلایل مختلفی توصیه می شود از جمله

 • کیفیت قطعات و لوازم اورجینال
 • دوام بالا و استحکام بسیار زیاد قطعات
 • همخوانی و هماهنگی با سایر قطعات
 • افزایش راندمان لوازم خانگی

انجام تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن بدون اتلاف وقت وبدون نیاز جابجایی لوازم خانگی

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

با سلام مجموعه ما به عنوان مجموعه ایی متشکل از برترین متخصصان و مهندسین تعمیرات لوازم خانگی برند فریجیدر آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

هشدار

توجه داشته باشید که اگر تعمیرات لوازم خانگی خود را به افراد غیر ماهر و بی تجربه که آشنایی با محصولات فریجیدر ندارند بسپارید بدون شک متحمل ضررهای مکرر از جمله خراب تر شدن محصول و یا حتی کلا غیر قابل استفاده شدن محصول خواهید شد.

ما با به کار گیری متخصصین دوره دیده و با تجربه که تمامی زیر و بم محصولات فریجیدر را میشناسند. این اطمینان خاطر را به شما عزیزان می دهیم که محصولتان را به نحو احسنت تعمیر کنیم.

الان که تحریم هستیم آیا لوازم خانگی فریجیدر در داخل کشور موجود می باشد؟خدمات پس از فروش چطور؟

این نکته را حتما توجه کنید نمایندگی فریجیدر در تهران تا قبل از سالهای تحریم رسمیت داشت. بعد از سالهای تحریم که واردات فریجیدر صورت نگرفت نمایندگی فریجیدر در تهران و شهرستانها نیز رسمیت خود را از دست داد و به صورت آزاد به فعالیت پرداخت.

در سالهای قبل از تحریم چون واردات وجود داشت قطعات و لوازم نیز وارد می شد. و نمایندگی فریجیدر در تهران و شهرستانها فعالیت خود را با دست باز تری از لحاظ تامیین قطعات انجام می داد.

اما در سالهای اخیر کسانی که در سالهای قبل نمایندگی فریجیدر در تهران و یا شهرستانها فعالیت می کردند. از قبل لوازمی را که دارند مصرف می کنند. یا با قیمت های بسیار بالا از افرادی که تعدادی را انبار کرده بودند خریداری می کنند.

نمایندگی فریجیدر در تهران فقط امر تعمیرات و خدمات پس از فروش را بر عهده دارد. و در شرایطی که الان دچار آن هستیم و به دلیل تحریم امکان ورود این لوازم به داخل کشور وجود ندارد. قطعات یدکی هم وارد نمی شود. و هرچه قطعات یدکی هم که در بازار موجود می باشد. مر بوط به قبل می باشد که در انبار ها ذخیره بوده است. و ما هم از قبل کهخدمات این برند را انجام می دادیم می توانیم کار های مربوط به این برند را انجام دهیم.

تکنسین های با تجربه نمایندگی فریجیدر در تهران

ولی نکته ایی که حائز اهمیت می باشد این است. ما درست است تحریم می باشیم و از نظر تعداد قطعات دستمان بسته می باشد. ولی بالاخره همین تعدادی هم که قطات داریم کار ما را راه می اندازد. چرا که معمولا لوازم خانگی برند فریجیدر به راحتی خراب نمی شوند. و معمولا تا ۳۰ الی ۴۰ سال هر قطعه از این برند ها عمر می کند. پس برای شما عزیزان که به دنبال تعمیرات هستید جای نگرانی نمی باشد. وهمچنین تکنسین های نمایندگی فریجیدر در تهران از تبهر و تجربه بسیار بالایی برخوردارند و هیچ جای نگرانی برای شما عزیزان نمی باشد.

وهمچنین باید خاطر نشان کرد که قطعات تحریم است. تکنسین های نمایندگی فریجیدر که تجربه خود را با تحریم از دست نداده اند. و اتفاقا با تحریم ها آنها تجربیاتشان دو چندان شد. و به دلیل شرایط سخت با راه اندازی دستگاه های خراب تجربیات بیشتری کسب کردند.

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

شماره های تماس ما

۴۴۲۹۳۵۳۱

۰۹۹۰۷۹۲۳۳۴۶

۰۹۳۰۸۰۹۴۷۴۷

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

نمایندگی تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، کولر گازی و ماکروویو فریجیدر در تهران

ما به عنوان نمایندگی فریجیدر در تهران با کادری مجرب و متشکل از مهندسین و متخصصین فوق حرفه ایی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی وستینگهاوس اآماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه در تهران که باشید هستیم.

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

کمترین هزینه برای تعمیرات فریجیدر حتی پایین تر از نرخ اتحادیه نمایندگی فریجیدر در تهران

ما به عنوان نمایندگی فریجیدر برای جذب مشتری بیشتر و همچنین کم شدن هزینه های شما مشتریان عزیز هزینه های تعمیرات را پایین ترین هزینه در سطح پایتخت قرار داده ایم.

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

استفاده از قطعات اصلی در زمان انجام تعمیر نمایندگی فریجیدر در تهران

استفاده از قطعات اصلی بسیار مهم است. چرا که استفاده از قطعات فیک و تقلبی باعث صدمه به سایر قطعات می شود. البته این از دید تکنسین های نمایندگی فریجیدر می باشد که در شرایط تحریمهم کار مردم را به نحو احسنت راه انداخته اند.

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیراتی نمایندگی فریجیدر در تهران

ما به عنوان نمایندگی فریجیدر برای اینکه در امر انجام تعمیرات تسریع ایجاد کنیم در منطق مختلف تهران تعمیرکاران سیار امدادی را قرار داده ایم. تا به سرعت در محل حاضر گردند.

نمایندگی کولر گازی فریجیدر

نمایندگی تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ظرفشویی ، کولر گازی ، پکیج ، ماکروویو ، ساید بای ساید و فریجیدر در منزل و محل در تهران با کمترین هزینه پایین تر از نرخ اتحادیه در اسرع وقت بدون نیاز به جابجایی و انتقال از اپارتمان و طبقات بلند تا تعمیرگاه ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری می باشد.

معرفی برندهای مختلف یخچال در دنیا از جمله برند فریجیدر

با توجه به اینکه برندهای یخچال بسیار زیاد هستند، نمی‌توانیم در مورد هر کدام به تفصیل صحبت کنیم، بنابراین تصمیم گرفتیم این مختصر را بسازیم، فقط برای اینکه به شما اطلاعاتی اساسی در مورد تولیدکنندگان یخچال بدهیم. همه برندها به ترتیب حروف الفبا آورده شده اند، اما شما همچنین می توانید از جستجوی F3 در یک صفحه استفاده کنید تا مستقیماً به برند مورد نظر خود برسید.ادامه مطلب…

از استفاده از محصولات پاک کننده ای که هم برای محیط زیست و هم برای خودتان مضر هستند خودداری کنید. بسیاری از محصولات پاک کننده حاوی حلال ها و ترکیبات سوزاننده هستند، با این حال، می توان آنها را با جایگزین های غیر سمی مانند سرکه یا بی کربنات جایگزین کرد.


چیزهای ساخته شده در منطقه خود را بخرید. به این ترتیب نه تنها مواد تازه دریافت می کنید، بلکه از خوردن غذاهایی که مسافت طولانی را طی کرده اند نیز اجتناب می کنید. به دلیل محیطی که برای انتقال این محصول استفاده می شود، با افزایش فاصله، اکسید نیتروژن بیشتری تولید می شود.


سیستم های تهویه مطبوع را در وضعیت مناسبی نگه دارید، زیرا عملکرد نادرست باعث ورود CFC ها به جو می شود.
علل تخریب لایه اوزون – سوالات متداول
لایه اوزون چه می کند؟
لایه اوزون استراتوسفر بخشی از تابش خورشید را جذب می کند و از رسیدن آن به سطح سیاره جلوگیری می کند. به طور خاص، بخش UVB از طیف را جذب می کند. UVB نوعی پرتو فرابنفش است که از خورشید (و لامپ های خورشیدی) می آید و پیامدهای منفی زیادی دارد.

آنها یک تاسیسات تونل باد حلقه بسته برای اواپراتورها برای کاربردهای تجاری سبک طراحی و ساختند.

4 دیدگاه در “نمایندگی فریجیدر در تهران *تعمیرات یخچال و ساید و لباسشویی ظرفشویی فریجیدر*

 • porno

  Thanks for sharing your info. I really appreciate your efforts and I am waiting for your next write ups thanks once again. Babbie Ted Pike

  پاسخ
 • aaron sambrook

  I randomly stopped by your site but you are really successful

  پاسخ
 • shakita wahington

  Wow, great blog article.Really thank you! Really Great.

  پاسخ
 • yolanda depaolo

  I must say I read a great article with pleasure

  پاسخ

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی سریع