نمایندگی تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ظرفشویی ، کولر گازی ، پکیج ، ماکروویو ، ساید بای ساید و اسنوا در منزل و محل در تهران با کمترین هزینه پایین تر از نرخ اتحادیه در اسرع وقت وقت بدون نیاز به جابجایی و انتقال از اپارتمان و طبقات بلند تا تعمیرگاه ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری می باشد.

جهت ارتباط سریع با کارشناسان برای اعزام تکنسین روی دکمه سیز رنگ زیر ضربه بزنید

تماس سریع با کاشناسان جهت اعزام تکنسین

شماره های تماس برای ارتباط سریع و تماس اضطراری

۴۴۲۸۶۷۲۳

۴۴۲۸۶۷۱۲

۴۴۲۹۳۵۳۱

تماس سریع جهت اعزام تکنسین

اراِئه خدمات با کیفیت ویژگی بارز تکنسین های برجسته ماست.

استفاده از قطعات و لوازم اورجینال و با کیفیت

تماس سریع جهت اعزام تکنسین

انجام تعمیرات و سرویس دهی در سراسر تهران

تعمیرات در سریع ترین زمان ممکن

تماس سریع جهت اعزام تکنسین

نمایندگی کولر گازی اسنوا

نمایندگی تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ، ظرفشویی ، کولر گازی و ماکروویو اسنوا در تهران

ما به عنوان تعمیرگاه مرکزی با کادری مجرب و متشکل از مهندسین و متخصصین فوق حرفه ایی در زمینه تعمیرات لوازم خانگی در تمامی برندها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان در هر نقطه در تهران که باشید هستیم.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

کمترین هزینه برای تعمیرات اسنوا حتی پایین تر از نرخ اتحادیه

ما برای جذب مشتری بیشتر و همچنین کم شدن هزینه های

شما مشتریان عزیز هزینه های تعمیرات را پایین ترین هزینه

در سطح پایتخت قرار داده ایم.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

استفاده از قطعات اصلی در زمان انجام تعمیر نمایندگی اسنوا در تهران

استفاده از قطعات اصلی بسیار مهم است چرا که استفاده از

قطعات فیک و تقلبی باعث صدمه به سایر قطعات می شود.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

مناطق تحت پوشش خدمات تعمیراتی نمایندگی اسنوا در تهران

نمایندگی اسنوا برای اینکه در امر انجام تعمیرات تسریع ایجاد کنیم در

منطق مختلف تهران تعمیرکاران سیار امدادی را قرار داده ایم.

تا به سرعت در محل حاضر گردند.

نمایندگی کولر گازی اسنوا

نمایندگی تعمیر یخچال ، ماشین لباسشویی ظرفشویی ، کولر گازی ، پکیج ، ماکروویو ، ساید بای ساید و اسنوا در منزل و محل در تهران با کمترین هزینه پایین تر از نرخ اتحادیه در اسرع وقت وقت بدون نیاز به جابجایی و انتقال از اپارتمان و طبقات بلند تا تعمیرگاه ها آماده خدمت رسانی به شما عزیزان همشهری می باشد.

نمایندگی اسنوا در تهران در مورد شوفاژ و پکیج می گوید

دستگاه هایی با صفحه نمایش دیجیتال به صورت صفحه لمسی یا همراه دکمه یا ولوم در کنار آن با نمایش اطلاعاتی همچون دمای آب گرم مصرفی و گرمایشی فشار نشانگرهای تغییر فصل شعله و وجود تنظیمات گسترده ضمن ایجاد زیبایی بیشتر جهت عیب یابی راحت تر کمک زیادی به سرویس کار و کاربر می نماید البته باید دقت نمود که تنظیمات دستگاه باید ساده باشد تا استفاده کننده در صورت لزوم به راحتی بتواند آن را تنظیم نماید.

یخچال و فریزر

یخچال و فریزر، در اصطلاح عامیانه یخچال، وسیله ای تجاری و خانگی است که از یک محفظه عایق حرارتی و یک پمپ حرارتی (مکانیکی، الکترونیکی یا شیمیایی) تشکیل شده است که گرما را از داخل خود به محیط بیرونی خود منتقل می کند به طوری که داخل آن تا دمای کمتر از دمای اتاق سرد کردن یک روش ضروری برای نگهداری مواد غذایی در سراسر جهان است. دمای پایین تر سرعت تولید مثل باکتری ها را کاهش می دهد، بنابراین یخچال سرعت فساد را کاهش می دهد. یک یخچال دمایی را چند درجه بالاتر از نقطه انجماد آب حفظ می کند. محدوده دمایی مطلوب برای نگهداری مواد غذایی فاسد شدنی بین ۳ تا ۵ درجه سانتیگراد (۳۷ تا ۴۱ درجه فارنهایت) است.[۱] دستگاه مشابهی که دمای کمتر از نقطه انجماد آب را حفظ می کند فریزر نامیده می شود.

یخچال جایگزین جعبه یخ شد که تقریباً یک قرن و نیم یک وسیله معمولی خانگی بود. سازمان غذا و داروی ایالات متحده توصیه می کند که یخچال در دمای ۴ درجه سانتیگراد (۴۰ درجه فارنهایت) یا کمتر از آن نگهداری شود و دمای فریزر در دمای ۱۸- درجه سانتیگراد (۰ درجه فارنهایت) تنظیم شود.[۲]

اولین سیستم خنک کننده برای غذا

اولین سیستم خنک کننده برای غذا شامل یخ بود. تبرید مصنوعی در اواسط دهه ۱۷۵۰ شروع شد و در اوایل دهه ۱۸۰۰ توسعه یافت. در سال ۱۸۳۴، اولین سیستم تبرید فشرده بخار ساخته شد. اولین ماشین یخ سازی تجاری در سال ۱۸۵۴ اختراع شد. در سال ۱۹۱۳ یخچال هایی برای مصارف خانگی اختراع شد. در سال ۱۹۲۳ فریجیدر اولین واحد مستقل را معرفی کرد. معرفی فریون در دهه ۱۹۲۰ بازار یخچال را در دهه ۱۹۳۰ گسترش داد. فریزرهای خانگی به عنوان محفظه های جداگانه (بزرگتر از حد لازم فقط برای تکه های یخ) در سال ۱۹۴۰ معرفی شدند. غذاهای منجمد که قبلاً یک کالای لوکس بود، رایج شد.

واحدهای فریزر

واحدهای فریزر در منازل و همچنین در صنعت و تجارت کاربرد دارند. واحدهای یخچال و فریزر تجاری تقریباً ۴۰ سال قبل از مدل های معمولی خانگی مورد استفاده قرار می گرفتند. سبک فریزر بیش از یخچال از دهه ۱۹۴۰ سبک پایه بود، تا زمانی که یخچال های مدرن و ساید بای ساید این روند را شکستند. سیکل فشرده سازی بخار در اکثر یخچال های خانگی، یخچال فریزرها و فریزرها استفاده می شود. یخچال های جدیدتر ممکن است شامل یخ زدایی خودکار، آب سرد، و یخ از تلگراف در درب باشد.

یخچال و فریزرهای خانگی

یخچال و فریزرهای خانگی برای نگهداری مواد غذایی در اندازه های مختلفی ساخته می شوند. در میان کوچک‌ترین یخچال‌ها، یخچال‌های نوع هستند که برای خنک کردن نوشیدنی‌ها طراحی شده‌اند. یک یخچال بزرگ خانگی به اندازه یک فرد قد دارد و ممکن است حدود یک متر (۳ فوت ۳ اینچ) عرض داشته باشد و ظرفیت آن ۰٫۶ متر مکعب (۲۱ فوت مکعب) باشد. یخچال ها و فریزرها ممکن است به صورت مستقل یا در آشپزخانه ساخته شده باشند. یخچال و فریزر به خانوارهای مدرن اجازه می دهد تا مواد غذایی را برای مدت طولانی تری نسبت به قبل تازه نگه دارند. فریزرها به مردم این امکان را می دهند که مواد غذایی فاسد شدنی را به صورت عمده بخرند و در اوقات فراغت مصرف کنند و خریدهای عمده انجام دهند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تماس تلفنی سریع